Contactgegevens

Je bent hier:

Hieronder vind je de contactgegevens van de verschillende afdelingen van de partners binnen het netwerk van S&P Nederland.

Söderberg & Partners

Finance Strategisch

Jacco Visser
jacco.visser@soderbergpartners.se
+31 (0)6 2294 6466

Finance Reporting

Anton van Roon
anton.van.roon@soderbergpartners.se
+31 (0)6 4109 1343

Savitri Sattoe
savitri.sattoe@soderbergpartners.se
+31 (0)6 2882 3761

IT

Alex Vellekoop
alex.vellekoop@soderbergpartners.se
+31 (0)6 5421 2154

Marketing & Communicatie

Christopher Lazarom
christopher.lazarom@soderbergpartners.se
+31 (0)6 1121 3280

HR

 Yvonne van der Voort
hr@soderbergpartners.nl
+31 (0)6 5330 2363

Legal & Compliance

Tamar Mets
tamar.mets@soderbergpartners.se
+31 (0)6 2325 9480

Montae & Partners

Finance Strategisch

Fred Asbeek-Brusse
fred.asbeek.brusse@montaepartners.nl
+31 (0)6 2119 2178

Finance Reporting

Fred Asbeek-Brusse
fred.asbeek.brusse@montaepartners.nl
+31 (0)6 2119 2178

IT

Bryan Hiwat
bryan.hiwat@montaepartners.nl
+31 (0)6 1533 2115

Marketing & Communicatie

Sjoukje Lautenbach
sjoukje.lautenbach@montaepartners.nl
+31 (0)6 2532 4818

HR

Nancy Ebben
hr@montaepartners.nl
+31 (0)6 5255 6313

Fleur Broer
hr@montaepartners.nl
+31 (0)6 1520 1688

Legal & Compliance

Evienne Peeters
evienne.peeters@montaepartners.nl
+31 (0)6 2134 4253

Kröller Boom

Finance Strategisch

Dick Wouters
d.wouters@krollerboom.nl
+31 (0)6 5336 6241

Finance Reporting

Pim Esser
p.esser@krollerboom.nl
+31 (0)6 5393 7615

IT

Martine Deveneijns
m.deveneijns@krollerboom.nl
+31 (0)6 5548 0907

Marketing & Communicatie

Martine Deveneijns
m.deveneijns@krollerboom.nl
+31 (0)6 5548 0907

HR

Martine Deveneijns
m.deveneijns@krollerboom.nl
+31 (0)6 5548 0907

Legal & Compliance

Martine Deveneijns
m.deveneijns@krollerboom.nl
+31 (0)6 5548 0907

In-Staet

Finance Strategisch

Jeffrey Heesen
jeffreyheesen@in-staet.nl
+31 (0)6 3649 7438

Randy Heijnen
randyheijnen@in-staet.nl
+31 (0)6 4035 2374

Finance Reporting

Jeffrey Heesen
jeffreyheesen@in-staet.nl
+31 (0)6 3649 7438

Randy Heijnen
randyheijnen@in-staet.nl
+31 (0)6 4035 2374

IT

Jeffrey Heesen
jeffreyheesen@in-staet.nl
+31 (0)6 3649 7438

Randy Heijnen
randyheijnen@in-staet.nl
+31 (0)6 4035 2374

Marketing & Communicatie

Jeffrey Heesen
jeffreyheesen@in-staet.nl
+31 (0)6 3649 7438

Randy Heijnen
randyheijnen@in-staet.nl
+31 (0)6 4035 2374

HR

Jeffrey Heesen
jeffreyheesen@in-staet.nl
+31 (0)6 3649 7438

Randy Heijnen
randyheijnen@in-staet.nl
+31 (0)6 4035 2374

Legal & Compliance

Jeffrey Heesen
jeffreyheesen@in-staet.nl
+31 (0)6 3649 7438

Randy Heijnen
randyheijnen@in-staet.nl
+31 (0)6 4035 2374

Herenvest

Finance Strategisch

Bob Klijn
bobklijn@herenvest.nl
+31 (0)6 5330 1307

Finance Reporting

Marije Willems
marijewillems@herenvest.nl
+31 (0)6 8134 3038

Bob Klijn
bobklijn@herenvest.nl
+31 (0)6 5330 1307

IT

Bob Klijn
bobklijn@herenvest.nl
+31 (0)6 5330 1307

Marketing & Communicatie

Bob Klijn
bobklijn@herenvest.nl
+31 (0)6 5330 1307

HR

Bob Klijn
bobklijn@herenvest.nl
+31 (0)6 5330 1307

Legal & Compliance

Bob Klijn
bobklijn@herenvest.nl
+31 (0)6 5330 1307

Conceptbenefits

Finance Strategisch

Carlo Martina
carlo.martina@conceptbenefits.nl
+31 (0)6 2622 2203

Finance Reporting

Henny van den Bulk
henny.vandenbulk@conceptbenefits.nl
+31 (0)6 8173 1678

IT

André Rog
andre.rog@conceptbenefits.nl
+31 (0)6 2707 0216

Marketing & Communicatie

André Rog
andre.rog@conceptbenefits.nl
+31 (0)6 2707 0216

HR

Carlo Martina
carlo.martina@conceptbenefits.nl
+31 (0)6 2622 2203

Legal & Compliance

Carlo Martina
carlo.martina@conceptbenefits.nl
+31 (0)6 2622 2203

EMS

Finance Strategisch

Gerrit Kuiper
gerrit@ems.claims
+31 (0)6 4244 4919

Luigi van Geest
luigi@ems.claims
+31 (0)6 5050 0566

Finance Reporting

Gerrit Kuiper
gerrit@ems.claims
+31 (0)6 4244 4919

IT

Maarten Verspoor
maarten@ems.claims
+31 (0)6 8147 1699

Marketing & Communicatie

Luigi van Geest
luigi@ems.claims
+31 (0)6 5050 0566

HR

Gerrit Kuiper
gerrit@ems.claims
+31 (0)6 4244 4919

Luigi van Geest
luigi@ems.claims
+31 (0)6 5050 0566

Legal & Compliance

Gerrit Kuiper
gerrit@ems.claims
+31 (0)6 4244 4919

Expat Mortgages

Finance Strategisch

Kenneth Leenders
kenneth@expatmortgages.nl

Henk Jansen
henk@expatmortgages.nl

Finance Reporting

Kenneth Leenders
kenneth@expatmortgages.nl

IT

Lars Harren
lars@expatmortgages.nl

David Voesten
david@expatmortgages.nl

Marketing & Communicatie

Elitsa Zalevska
elitsa@expatmortgages.nl

HR

Adrienne Buteijn
adrienne@expatmortgages.nl

Legal & Compliance

Lars Harren
lars@expatmortgages.nl

Wil Stoop

Finance Strategisch

Jeroen Zeeman
j.zeeman@dewaerdse.nl
+31 (0)6 5462 2678

Finance Reporting

Frank Mul
f.mul@dewaerdse.nl
+31 (0)72 57 20 042

IT

Gerard Teuwissen
g.teuwissen@dewaerdse.nl
+31 (0)72 57 20 042

Marketing & Communicatie

Marco Stenvers
m.stenvers@dewaerdse.nl
+31 (0)6 5329 7269

HR

Marco Stenvers
m.stenvers@dewaerdse.nl
+31 (0)6 5329 7269

Legal & Compliance

Monique Gerssen
m.gerssen@dewaerdse.nl
+31 (0)72 57 20 042

De Waerdse

Finance Strategisch

Jeroen Zeeman
j.zeeman@dewaerdse.nl
+31 (0)6 5462 2678

Finance Reporting

Frank Mul
f.mul@dewaerdse.nl
+31 (0)72 57 20 042

IT

Gerard Teuwissen
g.teuwissen@dewaerdse.nl
+31 (0)72 57 20 042

Marketing & Communicatie

Marco Stenvers
m.stenvers@dewaerdse.nl
+31 (0)6 5329 7269

HR

Marco Stenvers
m.stenvers@dewaerdse.nl
+31 (0)6 5329 7269

Legal & Compliance

Monique Gerssen
m.gerssen@dewaerdse.nl
+31 (0)72 57 20 042

Rivez

Finance Strategisch

Gerard Groot
g.groot@rivez.nl
088 – 80 00 938

Wiljon Schepers
w.schepers@rivez.nl
088 – 80 00 955

Gé Peeters
g.peeters@rivez.nl
088 – 80 00 951

Finance Reporting

Gé Peeters
g.peeters@rivez.nl
088 – 80 00 951

IT

Gé Peeters
g.peeters@rivez.nl
088 – 80 00 951

Marketing & Communicatie

Melanie Dennemans
m.dennemans@rivez.nl
088 – 80 00 905

HR

Gé Peeters
hrm@rivez.nl
088 – 80 00 951

Legal & Compliance

Gé Peeters
g.peeters@rivez.nl
088 – 80 00 951

CVB

Finance Strategisch

Patrick Heuts
pheuts@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5586 7979

Marcel van Loon
marcel@van-loon.nl
+31 (0)6 5584 8312

Marcel Peeters
mpeeters@zekerheuts.nl

Finance Reporting

Marcel Peeters
mpeeters@zekerheuts.nl
+31 (0)45 52 44 636

IT

Martin van Ginkel
martin@centraalvolmachtbedrijf.nl
+31 (0)6 2336 7853

Marketing & Communicatie

Ronnie Benschop
ronnie@centraalvolmachtbedrijf.nl
+31 (0)6 1445 4342

HR

Marcel Peeters
mpeeters@zekerheuts.nl
+31 (0)45 52 44 636

Legal & Compliance

Johan van Gaalen (Compliance)
jvgaalen@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5239 1715

Esther Langeveld (Compliance)
esther@van-loon.nl
+31 (0)6 1255 7010

Patrick Heuts (Legal)
pheuts@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5586 7979

Marcel van Loon (Legal)
marcel@van-loon.nl
+31 (0)6 5584 8312

van Loon

Finance Strategisch

Marcel van Loon
marcel@van-loon.nl
+31 (0)6 5584 8312

Finance Reporting

Hans Zikkenheiner
finance@van-loon.nl
+31 (0)78 61 42 222

IT

Esther Langeveld
esther@van-loon.nl
+31 (0)6 1255 7010

Marketing & Communicatie

Chris Luijf
chris@van-loon.nl
+31 (0)6 1151 0604

HR

Dieuwertje Alblas
dieuwertje@van-loon.nl
+31 (0)6 5179 6972

Legal & Compliance

Marcel van Loon
marcel@van-loon.nl
+31 (0)6 5584 8312

van der Fluit

Finance Strategisch

Finance Reporting

IT

Marketing & Communicatie

HR

Legal & Compliance

Scharenborg

Finance Strategisch

Huub Scharenborg
h.scharenborg@onderneemzeker.nl
+31 (0)53 48 00 125

Finance Reporting

Huub Scharenborg
h.scharenborg@onderneemzeker.nl
+31 (0)53 48 00 125

IT

Emir Meduselac
e.meduselac@onderneemzeker.nl
+31 (0)53 48 00 123

Marketing & Communicatie

Remco Wiggers
r.wiggers@onderneemzeker.nl
+31 (0)53 48 00 129

HR

Jaap Kotten
j.kotten@onderneemzeker.nl
+31 (0)53 48 00 192

Legal & Compliance

Herbert den Ouden
h.denouden@onderneemzeker.nl
+31 (0)53 48 00 127

Heuts

Finance Strategisch

Patrick Heuts
pheuts@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5586 7979

Finance Reporting

Marcel Peeters
mpeeters@zekerheuts.nl
+31 (0)45 52 44 636

IT

Marcel Peeters
mpeeters@zekerheuts.nl
+31 (0)45 52 44 636

Marketing & Communicatie

Patrick Heuts
pheuts@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5586 7979

HR

Marcel Peeters
mpeeters@zekerheuts.nl
+31 (0)45 52 44 636

Legal & Compliance

Johan van Gaalen (Compliance)
jvgaalen@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5239 1715

Patrick Heuts (Legal)
pheuts@zekerheuts.nl
+31 (0)6 5586 7979

van Campen & Dijkstra

Finance Strategisch

Job Steenland
job@vancampendijkstra.nl
+31 (0)6 1371 1441

Finance Reporting

Job Steenland
job@vancampendijkstra.nl
+31 (0)6 1371 1441

IT

Roel de Jong
roel@vancampendijkstra.nl
+31 (0)6 4611 2676

Marketing & Communicatie

Pytrik de Jong
pytrik@vancampendijkstra.nl
+31 (0)6 2385 3024

HR

Attje Visbeek
attje@vancampendijkstra.nl
+31 (0)6 2803 1298

Legal & Compliance

Attje Visbeek
attje@vancampendijkstra.nl
+31 (0)6 2803 1298

MijnGeldzaken / Finnation

Finance Strategisch

Rick Wassenaar
rick.wassenaar@mijngeldzaken.nl
+31 (0)6 2016 4668

Finance Reporting

Rick Wassenaar
rick.wassenaar@mijngeldzaken.nl
+31 (0)6 2016 4668

IT

Maarten Luiken
maarten.luiken@mijngeldzaken.nl
+31 (0)6 5374 4751

Marketing & Communicatie

Maarten Luiken
maarten.luiken@mijngeldzaken.nl
+31 (0)6 5374 4751

HR

Rick Wassenaar
rick.wassenaar@mijngeldzaken.nl
+31 (0)6 2016 4668

Legal & Compliance

Maarten Luiken
maarten.luiken@mijngeldzaken.nl
+31 (0)6 5374 4751

Was dit artikel nuttig?
Hoe kunnen we dit artikel verbeteren?
Inhoud